€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie od zaraz malarz München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 17, 2017 04:12

Proponujemy zatrudnienie w budownictwie na stanowisku malarza budowlanego dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca w Monachium do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Wynagrodzenie: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Regensburg – Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań remontowo wykończeniowych
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie podłoża pod malowanie, samodzielne szlifowanie, szpachlowanie i gipsowanie ścian
  • prace wykonywane są samodzielnie i zespołowo na zewnątrz i wewnątrz

Wymagania:

  • mile widziane aplikacje od kandydatów mobilnych z własnym autem na wyjazd
  • zdolność do pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane na dzas
  • pracę w oparciu o umowę
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na podany poniżej adres kontaktowy:

  • besthillwork.4612754@es-candidate.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-malarza-na-budowie-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 4965a0df9b4da5dc