€ 15 euro za m2

Praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie dla grup przy regipsach Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Lipiec 21, 2016 4:32 am

Szukamy chętnych do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie dla grup i samodzielnych ekip w Dreźnie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter płyt kartonowo gipsowych

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: obowiązują stawki od 15 euro za m2

Zakres zadań:

  • praca zespołowa przy montażu płyt kartonowo gipsowych
  • pracownicy będą odpowiedzialni za montowanie sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
  • wszelkie prace związane: montaż stelaży, szpachlowanie, wyprowadzanie oświetlenia, malowanie

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od samodzielnych i dobrze współpracujących ekip
  • zdolność do pracy zespołowej
  • wydajność i zaangażowanie
  • doświadczenie
  • praktyczna umiejętność montowania płyt kartonowo gipsowych

Zapewniamy:

  • stałe zlecenia i ciągłość pracy
  • zatrudnienie tymczasowe
  • atrakcyjne zarobki
  • dla najlepszych możliwość podjęcia dłuższej współpracy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniższy adres:

  • praca2@arpro.pl

Osoby zainteresowane mogą dzwonić również na numer:
790 273 163

źródło: http://www.praca4u.net/pracownicy-do-montazu-plyt-gipsowych-id383508.html

ID ogłoszenia: 810579018b3d5046