€ 1450 euro brutto/mc + zamieszkanie

Praca w Niemczech bez znajomości języka dla par w Berlinie produkcja napojów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 9, 2016 5:03 am

Fabryka wytwarzająca napoje energetyczne i izotoniczne ma wolne stanowisko na produkcję. Niemcy praca w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego dla par.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie zlecone działania w fabryce na produkcji napojów energetycznych a także izotonicznych. Prace polegać będą na kontroli jakości opakowań, wyrobów i procesów, a także pakowaniu, obsłudze maszyn, itp.

Wymagania:

  • wysoka kondycja i wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelność, zorganizowanie, punktualność
  • zdolność do pracy w grupie
  • otwartość, komunikatywność
  • dokładność
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i w późniejszym okresie awansu na wyższe stanowiska
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa oferta prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV i LM oraz zatytułowanej odpowiednio: „Produkcja napojów energetycznych i izotoników”, na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-produkcja-napojow-energetycznych-berlin/

ID ogłoszenia: 585572fe8547a7a0

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez znajomości języka dla par w Berlinie produkcja napojów”

  1. Jestem zainteresowany pracą. Numer kontaktowy 665 323 766

  2. Jestem zainteresowany oferta pracy o to moj telefon 500638211 Pozdrawiam !