€ 10-15 euro/h + dieta

Praca w Niemczech bez języka remonty i wykończenia na budowie od zaraz Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 19, 2016 02:53

Firma budowlana z Wiesbaden zatrudni Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech od zaraz przy remontach i wykończeniach. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy

Stawka godzinowa: od 10 do 15 euro na godzinę brutto w zależności od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji, do tego pracownik będzie otrzymywał dietę w wysokości 20 euro za każdy dzień roboczy

Obowiązki:

  • kompleksowe remonty a także wykończenia mieszkań (skuwanie kafelków, wynoszenie gruzu, demontaż armatury, stolarki, robienie wylewek, sucha zabudowa, gipsowanie, tynkowanie, malowanie, układanie kafelków)

Oczekiwania:

  • udokumentowane, przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna umiejętność obsługi narzędzi budowlanych
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w Niemczech
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • dokładność
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i zespołowo
  • niezawodność

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia, początkowo umowa na 4 miesiące z możliwością podpisania stałej umowy bądź zjazdów na zlecenia
  • niezbędne narzędzia
  • zakwaterowanie zlokalizowane w odległości ok. 20 km od miejsca pracy
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: remonty-i-wykonczenia/06/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 936573cf9d230493