€ 11 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka przy rozbiórkach dla budowlańców od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2017 01:27

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz dla pracowników budowlanych w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany przy rozbiórkach
Miasto: Hamburg, Niemcy
Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 11 euro brutto na godzinę
Start pracy: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy rozbiórkach budowlanych
  • zadania wykonywane będą samodzielnie oraz w zespole
  • prace polegają na sortowaniu materiałów budowlanych, demontażu okien, drzwi, płytek, armatury
  • inne zadania jak roboty ziemne i wynoszenie gruzu

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy budowlanej
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • wiele godzin pracy
  • transport pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • dla pracowników najlepszych długotrwałe zatrudnienie

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na adres podany poniżej:

  • Darekweiland@me.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-rozbiorkach-na-budowie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 876590218736e4f3

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka przy rozbiórkach dla budowlańców od zaraz Hamburg”

  1. Dawid123456789 na maj 30, 2017 @ 07:36

    Witam jestesmy grupa z wlasnym autem busem poszukujemy pracy przy rozbiokach .prosilbym o numer telefonu