€ 11,90

Praca w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2016 12:16 pm

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech na budowie przy tynkowaniu i dociepleniach. Ogłoszenie z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany do dociepleń
Miasto: Wuppertal, Kolonia, Remscheid
Wakaty: 6
Zarobki: 11,90 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za tynkowanie maszynowe oraz ręczne, montaż dociepleń
  • obowiązkiem będą zadania przy rozbiórkach budynków a także drobne prace konserwatorskie (naprawy)

Wymagania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na budowie przy dociepleniach i tynkowaniu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełen etat
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc i wdrożenie w pierwszych dniach
  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów i tłumaczeniach
  • zarobki będą naliczane a formie na akord lub jako stawka godzinowa, jest to do ustalenia samodzielnie z pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie życiorysu na adres:
niemcy@irkl.pl z dopiskiem w nagłówku: PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-tynkowaniu-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 73157d0b4a67830d