€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka monter przy dociepleniach na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2014 22:51

Poszukujemy pracowników w charakterze montera budowlanego przy dociepleniach. Zatrudnienie w firmie budowlanej z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter budowlany

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Zarobki: od 4000 do 6000 zł miesięcznie brutto – jednak stawka jest do negocjacji z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik na tym stanowisku odpowiada za prace przy montowaniu izolacji budynków.
  • Do zadań należeć będą również zadania przy wykończeniach np: malowanie, tynkowanie.

Oczekiwania:

  • swobodna umiejętność czytania planów budowlanych/rysunków technicznych
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracach budowlanych
  • duża punktualność i profesjonalne podejście do pracy
  • rzetelność, fachowość
  • osoby niepijące

Oferujemy:

  • zapewniona pełna odzież do pracy
  • uczciwe warunki pracy oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zamieszkanie
  • przejazd do Polski do Niemiec
  • narzędzia oraz materiały zorganizowane będą na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz klauzulę o przetwarzaniu oraz ochronie danych osobowych na adres:
interbaupol@interbaupol.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 795420310ab805d

2 komentarze na “Praca w Niemczech bez języka monter przy dociepleniach na budowie Frankfurt nad Menem”

  1. doswiadczenie okna drzwi pcv i alu malowanie nida praca na budowie 781089198

  2. Mam doswiadczenie w budowlance jntersuje mnie umowa o prace .Mieszkam w Niemczech Frankfurt am Main na stale mam 39lat.tel015214325008