€ 9,30 euro/h brutto

Praca w Niemczech, Bawaria bez znajomości języka na magazynie z napojami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 10, 2015 11:38

Magazyn mieszczący się w Bawarii szuka od zaraz magazynierów bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: 9,30 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień
– obsługiwanie wózka ręcznego
– paletowanie towarów
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– dbanie o porządek na magazynie
– zabezpieczanie towarów
– itp.

Wymagania:
– umiejętność liczenia po niemiecku
– wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie w pracy na magazynie będzie punktowało podczas procesu rekrutacyjnego (nie jest niezbędne)
– zdolność dźwigania przedmiotów do 30 kg
– dobre zdrowie
– zdolność podjęcia pracy za granicą
– możliwy jak najszybszy przyjazd do Bawarii

Oferujemy:
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia na 3 miesiące po tym terminie chętnym oferujemy przedłużenie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– miejsce do zamieszkania w cenie 240 euro

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie CV + zdjęcie + opis własnej osoby na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Zbieranie zamówień w hurtowni z napojami, Bawaria, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-bez-jezyka-bawaria/

ID ogłoszenia: 601559f99396359c

4 komentarze na “Praca w Niemczech, Bawaria bez znajomości języka na magazynie z napojami”

  1. witan podejme prace od zaraz jeste z doświadczeniem w komisionowaniu pracowalem w firmie rewe oraz bosch obecnie przebywam w polsce nr.+48796880641 pozdrawiam i licze na szybka odpowiec rafal cheba

  2. zdecydowanie podejme proponowana prace od zaraz,dobry stan zdrowia,prosze o kontakt telefoniczny +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Witam,jestem zainteresowany ta praca i wyjazdu do Bawarii od zaraz,czekam na odpowiedz Witold.

  4. Witam, jeśli aktualne to poproszę o kontakt, podejmę pracę od zaraz.