€ do ustalenia

Praca Niemcy w Hamm bez znajomości języka na magazynie zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 8, 2015 20:22

Zatrudnimy magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie z Hamm na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka niemieckiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego
– prowadzenie wózka elektrycznego
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– układanie nowych dostaw na magazynie według określonego porządku
– zajmowanie się paletowaniem i zabezpieczaniem towaru
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– umiejętność zarządzania czasem i planowania działań zaczynając od tych najistotniejszych
– doświadczenie jest tu konieczne
– referencje będą mile widziane
– każdy pracownik jest zobowiązany do wypracowania określonych norm dziennych
– umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będzie sprzyjała w czasie rekrutacji
– osoba zdyscyplinowana, zorganizowana
– przyjazd samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– pomoc w razie pytań
– pracę bez znajomości języka obcego
– zakwaterowanie
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.gowork.pl/praca_podgląd,5771586?utm_source=Indeed&utm_medium=organic&utm_campaign=Indeed

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/magazyn-oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-komisjonera-hamm/

ID ogłoszenia: 68154d68fafac5da

3 komentarze na “Praca Niemcy w Hamm bez znajomości języka na magazynie zbieranie zamówień”

  1. Witam mam 30 lat Mam na imie Łukasz tu mój numer telefonu kontaktowy 505697449 jestem zainteresowany praca w Niemczech gotowy na wyjazd jestem od zaraz w miare komunikatywnie rozmawiam ale w jezyku Hiszpanskim . Prosze o kontakt i warunki pracy bardzo mi zalezy . Pozdrawiam serdecznie 🙂 Kazik171@interia.pl Takze jest mozliwosc skontaktowania sie ze mna przez email i dogadania roznych kwestji 🙂 i rozwazenia waszych wymagan 🙂

  2. waldemar na luty 9, 2015 @ 17:11

    Jestem zaiteresowany tą pracą , auto, tel.601817015

  3. Piotr kasztel na luty 10, 2015 @ 10:33

    Był bym bardzo zainteresowany ofertą pracy jako komisioner w Hamburgu. Wiadomość wysyłam z telefonu komórkowego wiec nie zamieściłem mojego cv. Mam 3 lata doświadczenia w pracy jako komisioner.aktualnie szukam pracy. Język niemiecki podstawowy. Mój numer telefonu 534259102 zielona gora