€ 1350 euro brutto/mc

Praca Niemcy w fabryce przy pakowaniu sera dla par bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: przynajmniej 3 mc
  • Opublikowany: styczeń 28, 2016 00:11

Oferujemy zatrudnienie w Stuttgarcie dla par przy pakowaniu sera na taśmie produkcyjnej. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz

Zarobki: 1350 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • układanie sera krojonego na tacki
  • kontrolowanie jakości oraz wagi
  • obsługa maszyn produkcyjnych – wagi, linii produkcyjnej oraz urządzenia do pakowania

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • rzetelność, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej 3 miesiące (pożądane zgłoszenia od osób szukających stałego zatrudnienia)

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech dla par
  • umowę na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • pracownikom którzy się sprawdzą oferujemy przedłużenie zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Pakowanie sera, Stuttgart

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/stuttgart-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 96556a8dbf2da842

2 komentarze na “Praca Niemcy w fabryce przy pakowaniu sera dla par bez języka Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy mail arlena-j@wp.pl
    POZDRAWIAM

  2. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa.
    Oboje posiadamy możliwość dojazdu własnym samochodem.
    Wcześniej już pracowaliśmy na pakowaniu i produkcji żywności.
    Oboje posiadamy aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.
    Podaję numer kontaktowy : 515 600 957

    Pozdrawiam.