€ 2000 - 2800 netto

Praca Niemcy w budownictwie jako monter podłóg jastrychowych, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia, Północna-Westfalia Niemcy
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na długi okres czasu, optymalnie na stałe
  • Opublikowany: październik 31, 2017 04:58

Firma budowlana działająca w okolicach Kolonii poszukuje doświadczonych monterów podłóg jastrychowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie dla kandydatów z doświadczeniem.

Monter podłóg jastrychowych

Miejscowość: okolice Kolonii, Północna-Westfalia Niemcy

Nr. oferty: 05/43/PF/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: monter podłóg jastrychowych.

Opis / Obowiązki:
-Praca jest od już
-Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny
-Praca jest w systemie akordowym
-Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych.
Główne zadania:
· Montaż materiałów izolacyjnych i wygłuszających
· Praca przy jastrychowych wylewkach betonowych
· Wyrównanie podłoża przy pomocy jastrychu
· Dozbrajanie posadzki
· Cięcie i wypełnianie dylatacji
· Zacieranie i impregnacja posadzki
· Dbanie o sprawność i pielęgnecja maszyn i narzędzi
Wymagania:
· Młody wiek (do 35 lat)
· Zawód posadzkarz jastrychu, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny
· Kandydaci bez ukierunkowanego zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie przy posadzkach jastrychowych
· Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
· Dobra znajomość języka niemieckiego
· Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
· Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
· Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe
Oferta dla kandydatow:
· Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)
· Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
· Zarobek miesięczny netto: 2000 do 2800 euro
· Mieszkanie zapewnione i odpłatne 200 do 300 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt: 519-586-033 oraz o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@corona-silesia.pl

ID ogłoszenia: 52059f31770bb42c