€ 8,50 euro/h brutto

Dla par praca Niemcy w Bremen przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2015 22:12

Poszukujemy od zaraz par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin. Oferta z Bremen dla pakowaczy na linii produkcyjnej w przetwórni mięsnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik ma za zadanie pakować wędliny do odpowiednio przygotowanych tacek. Po stronie osoby zatrudnionej należy również kontrola jakości produktów oraz dbanie o prawidłowy przebieg produkcyjny.

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemczech
– doświadczenie przy pakowaniu będzie autem
– zdolność do pracy w grupie
– zatrudniamy jedynie osoby bez nałogów
– obowiązkowe podejście do zadań
– sprawne wykonywane czynności
– bez problemów ze zdrowiem
– stanowisko dla osób zdyscyplinowanych
– przyjazd do Poznania w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej

Oferujemy:
– zatrudniamy również pary
– start już od zaraz
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie (czynsz płacony przez pracowników)
– pomagamy przy prawidłowym wypełnianiu niezbędnych dokumentów administracyjnych
– udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania
– zatrudnienie na dłuższy okres bądź na stałe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres: zuver@consultant.com z tematem: Pakowanie wędlin, Bremen.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-wedlin-od-zaraz-bez-jezyka-dla-par-brema/

ID ogłoszenia: 58055aaa36f7491d

2 komentarze na “Dla par praca Niemcy w Bremen przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowany wraz se swoją narzeczoną Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt tel. na numer : 785-520-681 . Pozdrawiam

  2. piotr kuznicki na lipiec 26, 2015 @ 15:12

    jestesmy para obecnie brzebywamy w niemczech odpowiadamy wszystkim wymaganiom

    zawartym w anonsie prosimy o kontakt 15217590637