€ 14/h brutto

Praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 5, 2017 5:53 am

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Hanower, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • utrzymywanie porządku w domach i mieszkaniach u klientów prywatnych
  • głównie zlecenia stałe, zdarzają się również jednorazowe po imprezach itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • świetne zorganizowanie
  • dokładność

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania płatnego
  • zatrudnienie od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość  wzięcia udziału w tanim kursie językowym organizowanym przez pracodawcę
  • wyższe zarobki za pracę w weekendy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątacz – sprzątaczka Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8065a25b7767446f