€ 9,20 euro brutto/h

Praca Niemcy przy pakowaniu przesyłek bez znajomości języka Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zgorzelec
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 15, 2016 03:34

Pilnie poszukujemy pracowników do pakowania przesyłek na magazynie sklepu internetowego w Zgorzelcu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz przesyłek

Miasto: Zgorzelec – Görlitz, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie ręcznym pakowaniem przesyłek na magazynie sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów samochodowych
  • zabezpieczenie przesyłek – różnych wielkości do transportu
  • odpowiednie zapakowanie oraz naklejenie etykiety adresowej

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego i efektownego rozplanowania pracy
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność
  • zdolność do samodzielnego myślenia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka konieczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków
  • niemiecka umowa o pracę z poprzedzeniem zatrudnienia na okres próbny
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość pobierania kindergeld

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie przesyłek, Görlitz” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 39956c10acec3e90

3 komentarze na “Praca Niemcy przy pakowaniu przesyłek bez znajomości języka Zgorzelec”

  1. Adam-Kondracki na luty 17, 2016 @ 14:53

    Jestem zainteresowany praca wraz zona i synem moj tel.797726734.Pozdrawiam Adam Kondracki szczecin

  2. marta_nicola na luty 18, 2016 @ 18:28

    Jestem zainteresowana prosze o kontakt 881 431 341.

  3. wojtekpoplata na luty 20, 2016 @ 12:27

    Witam , był bym bardzo zainteresowany Państwa ofertą . Z możliwością wyjazdu z dnia na dzień . Bardzo bym prosił o kontakt po numerem telefonu : 794965502 .
    Proszę o odpowiedz , pozdrawiam 🙂