€ 8,50

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej w Oberhausen – Zastępstwo na 1 miesiąc, Wrzesień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberhausen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: sierpień 7, 2016 03:02

Od września poszukiwana opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na zastępstwo w miejscowości Oberhausen. Zatrudnienie przy opiece nad panią w wieku 91 lat.

Poszukujemy Opiekunki na zastępstwo (stałe zlecenie)

Start: ok. 2 Września (1 miesiąc)

Oczekujemy:
– znajomości jęz. niemieckiego
– doświadczenia w opiece

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie + ubezpieczenie
– opłacenie + organizację przejazdu
– wyżywienie, zakwaterowanie
– całodobowe wsparcie podczas wyjazdu
– terminową wypłatę wynagrodzenia

Podopieczna:
wiek: 91 lat
wzrost: 168 cm
waga: 55 kg

Mobilność:
– pani porusza się przy pomocy balkonika, gdy ma gorszy dzień leży w łóżku
Dolegliwości:
– stan umysłowy klarowny
– osteoporoza
Obowiązki:
– pomoc w myciu
– codziennie rano przychodzi Pflegedienst aby założyć rajstopy uciskowe podopiecznej
– codziennie przyjeżdża Catering z jedzeniem dla podopiecznej (jednakże gotowanie polskich posiłków mile widziane)
– pranie, prasowanie itp.
– pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
– pomoc w spożywaniu posiłków (brak specjalnej diety)
-toaleta samodzielnie (niekiedy z pomocą opiekunki)
– do domu przychodzi sprzątaczka 2x w tygodniu na 2 godziny
Miejsce:
– dom wielorodzinny, w tym samym budynku mieszka syn
– podopieczna interesuje się muzyką, grą na pianinie
– podopieczna mieszka sama
– do dyspozycji opiekunki oddzielne mieszkanie (łazienka, pokój, kuchnia)
– dostęp do Internetu, telefon z połączeniami na Polskę, telewizja
– sklepy oddalone ok. 10 min. na pieszo od miejsca zamieszkania

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem 735 998 777

ID ogłoszenia: 94757a33b2fecfd9

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Sowa Pflege24
  • Zarejestrowany od: listopad 23, 2015

Inne przedmioty dodane przez Sowa Pflege24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Sowa Pflege24 »