€ do uzgodnienia

Praca Niemcy opiekunka do starszej pani z ok. Osnabrück od 6.11.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: październik 27, 2017 01:50

Począwszy od 6-go listopada potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych. Propozycja pracy w Niemczech przy opiece nad Panią w wieku 83 lat z Osnabrück, która cierpi na początkowe stadium parkinsona.

Podopieczna ma 83 lata, 155 cm wzrostu i waży 72kg. Cierpi na demencję, cukrzycę (lekką), nadciśnienie oraz problemy ze słuchem. Pani ma początkującego Parkinsona. Porusza się samodzielnie bądź z pomocą balkonika.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie.

Opieka: pomoc w pielęgnacji ciała, przy kąpaniu oraz ubieraniu. Pomoc w pójściu do toalety. Towarzyszenie podopiecznej na spacerach w ogrodzie lub na wyjściach do lekarza.

Praca w nocy raczej nie występuje, ale trzeba być przygotowanym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym podzielonym na dwa osobne mieszkania. U góry mieszka syn z synową. Łazienka ma niebawem zostać przystosowana do potrzeb osoby starszej.

Do dyspozycji dla opiekunki jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem oraz telewizorem i dostępem do internetu.

Do sklepu ok. 4 km. Do dyspozycji opiekunki samochód oraz rower.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

mocna komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu ok. 5.11. na 2 miesiące.
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 95959ef42f92e2a5