€ 9,80 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz Stuttgart bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2016 17:14

Zakład produkcyjny ze Stuttgartu oferuje zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu czekoladowych pralin. Niemcy praca od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zadania:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie ręcznym konfekcjonowaniem pralinek i wkładaniem ich w odpowiednie miejsca do tacek plastikowych
  • odpowiednio przygotowane tacki należy odłożyć na taśmę do maszynowego zafoliowania
  • pracownik odpowiadać będzie również za kontrolę jakości i zdejmowanie z linii czekoladek wybrakowanych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej
  • uczciwość
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla 4 osób – mogą być pary, grupy
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie, miesięcznie do opłacenia jest 150 euro za wynajem
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pełne ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pakiet motywacyjny

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie-czekoladek/09/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 83657cd4dcc7b4df