€ 12,60 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2016 03:54

Klinika stomatologiczna z Dortmundu zatrudni od zaraz chętnych do sprzątania gabinetów. Oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Miejsce: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 12,60 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie wszelkich pomieszczeń włącznie z gabinetami, laboratorium, pokojem socjalnym, toaletami, itp
  • zarządzanie odpadami
  • mycie podłóg
  • dbanie o czystość w poczekalni
  • włączanie urządzeń bakteriobójczych, odkażanie powierzchni specjalistycznymi płynami
  • zadania zależy wykonywać ściśle z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • skrupulatność i duża dokładność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • precyzja
  • dbanie o estetykę prac
  • przestrzeganie zasad BHP i wewnętrznego regulaminu kliniki
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania w cenie 250 euro miesięcznie
  • 3 miesiące umowy próbnej
  • pracownic którzy będą wypełniali swoje zadania rzetelnie będą mogli podjąć stałą pracę
  • uniform służbowy
  • dostęp do profesjonalnej chemii
  • bogaty pakiet socjalny
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-kliniki/11/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 806582e4fad7556a