€ 14 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu kina Essen z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: lipiec 17, 2017 04:38

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Essen dla Polaków przy sprzątaniu kina od zaraz. Pracodawca zapewnia rzetelne wdrożenie w zadania.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Essen, Niemcy
Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem kina – sal kinowych, toalet, gabinetów, lady sprzedażowej, zaplecza i części dla obsługi oraz holi i korytarzy
  • konieczne jest dbanie o estetyczny wygląd
  • do dyspozycji pracownika będą odkurzacze, zmiotki, mopy, ścierki, odpowiednie detergenty i myjki

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • brak problemów zdrowotnych
  • elastyczność godzinowa i możliwość pracy w weekendy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do współpracy
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • wsparcie przy formalnościach
  • stałą pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na 3 miesiące a dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy na postawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • wdrożenie w obowiązki
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne premie i dodatki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy.

  • adres e-mail: zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kino-sprzątanie/07/2017″

Prosimy przesłać nam aktualne CV i zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-essen/

ID ogłoszenia: 2005967512caca0b