€ 14,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawowym językiem München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: wrzesień 11, 2018 03:38

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 14,50 euro na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na pełny etat w godzinach od 8 do 16 przy sprzątaniu powierzchni biurowej

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przyjazne nastawienie
  • prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i przeszkolenie pracownicze
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • umowę na niemieckich warunkach
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur – od września 2018, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

pl.beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6655b96b8d6c21b5