€ 1700 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz produkcja opakowań bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 3, 2016 05:02

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu dla Polaków bez znajomości języka przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań kartonowych
Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy
Termin: od zaraz
Płaca: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca manualna przy kontroli jakości i wdrażaniu poprawek
  • osoba zatrudniona będzie sprawdzała jakość wydruków oraz samych opakowań pod względem estetycznym i technicznym
  • cięcie kartonów, sklejanie, składanie
  • inne zadania zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • dbanie o materiały i sprzęt
  • dobre zorganizowanie
  • kreatywność
  • duża samodzielność
  • chęci i motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • stałe i atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane na czas
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo umowa na czas określony z możliwością przejścia na stałe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy produkcji opakowań kartonowych, Düsseldorf

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 70957f1bbc18a207

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz produkcja opakowań bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam , jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy , jestem Polką bez znajomości języka , mieszkam w Anrath , szukam pracy , mam 18 lat , uczciwa , pogodna , dogaduje się bardzo dobrze w grupie . Czekam na odpowiedź . Z góry dziękuje