€ 1700 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 24, 2016 6:05 pm

Zakład produkujący żywność z Dortmundu zatrudni od zaraz dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca na produkcji kanapek, panini i wrapów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polega na porcjowaniu składników i układaniu ich na chlebie oraz naleśniki
  • niezbędne jest stałe kontrolowanie jakości
  • konieczność dbania o ciągłość produkcyjną
  • zadania te, będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań w szybkim tempie
  • zwinność, energiczność
  • książeczka z sanepidu z badaniami niezbędnymi do pracy z żywnością
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • precyzyjność, dokładność, spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowy posiłek regeneracyjny w trakcie dnia pracy
  • zorganizowane zamieszkanie w kwaterach pracowniczych w cenie 150 euro miesięcznie
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • nadgodziny płatne są +25%

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja kanapek od zaraz – Dortmund 2016 – rekrutacja uzupełniająca.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 798580e18d329b4c