€ 9,49 /h brutto

Praca Niemcy od zaraz na produkcji czekolady w Bamberg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2018 04:14

Fabryka z Bamberg poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji czekolady. Oferta 2018 bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu i pakowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik spożywczy

Miasto: Bamberg, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,49 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 15

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy sortowaniu, a także pakowaniu produktów czekoladowych
  • do zadań należeć będzie także obsługiwanie maszyn produkcyjnych i przeprowadzanie kontroli jakości produktów gotowych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • zmotywowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zręczność
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawi umowy niemieckiej na czas nieokreślony
  • zamieszkanie zapewnia na miejscu pracodawca

Strona www agencji: www.gpjc.eu/pl/

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

ID ogłoszenia: 425b31596820c8d