€ 12 euro/h brutto + dieta

Praca Niemcy od zaraz na budowie pomocnik przy rozbiórkach bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 27, 2016 05:21

Oferujemy pracę w Niemczech dla pomocników budowlanych bez znajomości języka przy rozbiórkach budynków. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto plus dieta wynosząca 30 euro dziennie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac fizycznych związanych z rozbiórką budynków głównie w Hamburgu oraz okolicach
  • osoba zatrudniona odpowiadać będzie za wynoszenie gruzu, sortowanie odpadów budowlanych, skuwanie kafelków, demontaż drzwi, okien oraz armatury i inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdyscyplinowanie
  • sumienność
  • rzetelność
  • elastyczność godzinowa
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w walucie euro
  • zatrudnienie na czas określony
  • niemieckie warunki pracy
  • możliwość przedłużenia czasu zatrudnienia
  • na miejscu pracodawca organizuje odpłatne zakwaterowanie w cenie 8 euro za dobę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach, Hamburg

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 6285747a262c526d

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na budowie pomocnik przy rozbiórkach bez języka Hamburg”

  1. meniomajster na czerwiec 24, 2016 @ 16:21

    witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolega wiek 19 , jestesmy gotowi podjac prace od zaraz prosze o kontakt 721166016 poczta: dawid501@buziaczek.pl