€ 1400

Praca Niemcy od zaraz dla par przy pakowaniu karmy zwierzęcej bez języka w Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheine
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 04:56

Firma produkcyjna z Rheine poszukuje od zaraz pakowaczy (także) pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt.

Stanowisko: Pakowacz suchej karmy dla zwierząt

Miasto: Rheine, Niemcy

Pensja: około 1400 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie suchej karmy dla zwierząt
  • praca zmianowa

Wymagania:

  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • zatrudnienie od sierpnia 2018

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie odpłatnie w cenie 270 euro miesięcznie od osoby
  • przez pierwsze trzy miesiące pracodawca zapewnia dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania w kwocie 100 euro miesięcznie
  • zatrudnienie  w oparciu o bezpośrednią umowę podpisaną z pracodawcą
  • wszystkie świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

  • 666 017 064/ 666 015 872

Dzwonić można od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 17 i w piątki od 9 do 15

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-bez-znajomosci-jezyka-rheine/

ID ogłoszenia: 1955b638da59cdf7