€ 10,00 /h brutto

Praca Niemcy od zaraz dla par na produkcji napojów bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2018 01:29

Firma ze Stuttgartu poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji napojów procentowych także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane osoby do prostej pracy produkcyjnej w fabryce wyrobów %
  • pracownik będzie odpowiedzialny za konfekcjonowanie, pakowanie oraz układanie produktów
  • zadania są powtarzalne, produkty do układania lekkie
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie w podobnych pracach na produkcji
  • zaangażowanie, staranność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego komunikatywnie – przynajmniej u jednej osoby w zespole
  • preferowanie zgłoszeni do par/grup w z własnym autem

Zapewniamy:

  • pracę zmianową – również możliwość pracy w weekendy
  • zatrudnienia na podstawie umowy tymczasowej na czas określony w wymiarze 40-54 godzin na tydzień
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – niemiecką umowę z drukiem A1, kartą Ekuz i dodatkowym ubezpieczeniem
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego FA
  • dostęp do świadczeń socjalnych – tj. na dziecko
  • dobre zarobki
  • komfortowe zamieszkanie
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na zmianie nocnej pracodawca zapewnia dodatek +25%, za pracę w niedzielę +50%

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-napoje

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 2505b8db57a43468