€ 9,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji koncentratu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2015 02:26

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji koncentratu pomidorowego. Oferta ze Stuttgartu od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu, kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za różnego rodzaju prace produkcyjne związane z przetwarzaniem pomidorów.
  • Pracownik będzie wykonywał prace na które aktualnie jest zapotrzebowanie – sortowanie warzyw, kontrolowanie jakości, ustawianie maszyn, itp.

Oczekiwania:

  • wysokie zdolności manualne
  • przestrzeganie zasad BHP
  • punktualne stawianie się w pracy
  • możliwość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność szybkiego wdrażania się w obowiązki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wprowadzenie w zadania
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • zapewnione szkolenie wprowadzające
  • istnieje możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Dokumenty takie jak CV oraz zdjęcie prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniżej podany adres kontaktowy:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji koncentratu, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-koncentratu-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 677567323fab3874

4 komentarze na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Stuttgart na produkcji koncentratu”

  1. jestem 26 letnim mężczyzną. Jestem w pełni sprawny fizycznie i jestem gotów podjąć prace od Stycznia 2016r. tel.797388632

  2. Witam, jestem zainteresowana panska oferta, chcialabym sie dowiedziec ile godzin tygodniwo i ile dni sie pracuje i czy dojazd mam miec swoj zapewniany czy mozna sie dogadac? Pozdrawiam: )

  3. produkcja koncentratow na grudzień 21, 2015 @ 22:03

    Jestem zainteresowany ofertą pracy czekam na pozytywna odpowiedz.

  4. Praca przy koncentracie na grudzień 22, 2015 @ 19:12

    Witam razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy do dyspozycji swój samochód. Gotowi do wyjazdu jesteśmy po Nowym Roku. Jestem brygadzistą działu pakowania, znam zasady BHP oraz systemy HACCP i BRC. Telefon 781 299 867.