€ 8,50 euro/h brutto

Dla par praca Niemcy na produkcji opakowań bez znajomości języka Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 7, 2015 07:34

Poszukujemy pracowników produkcyjnych do fabryki opakowań kartonowych. Praca w Niemczech dla par Mannheim na produkcji przy pakowaniu czy kontrolowaniu jakości wyrobu.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Mannheim
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– ustawianie odpowiednich parametrów do wycinania wzorów
– zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– pakowanie opakowań kartonowych w określone sztuki i układanie ich na paletach
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– szybkość uczenia się, zapamiętywania
– bystrość umysłu
– mile widziana znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie przy produkcji kartonów będzie atutem
– umiejętność porozumiewania się z ludźmi
– wyjazd od zaraz
– ogólne dobre zdrowie fizyczne

Oferujemy:
– początkowo oferujemy prace na czas określony z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony
– wsparcie brygadzisty na miejscu
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pracę bez konieczności znajomości języka obcego
– premie dla najlepszych pracowników
– szkolenia wprowadzające
– przyjazną atmosferę
– płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych przyjmujemy na maila: zuber@consultant.com w tytule wpisując: Praca na produkcji opakowań, Mannheim.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-opakowan-mannheim/

ID ogłoszenia: 23954f9ba1f9d473

3 komentarze na “Dla par praca Niemcy na produkcji opakowań bez znajomości języka Mannheim”

  1. witam wraz mezem jestesmy zainteresowni podjeciem pracy
    tel kontaktowy do nas;518 273 084

  2. witam 🙂 mam 19 lat i jestem zainteresowany wraz z moją dziewczyną pracą na produkcji opakowań, jestem osobą ambitną, zdyscyplinowana,dokładną,odpowiedzialną i sumiennie wykonuję swoją pracę, również miasto Mannheim jest mi dobrze znane.
    Proszę o kontakt :796608682

  3. Poszukuje pracy dla dwóch kobiet , znajomosć języka w stopniu komunikatywnym oraz doświadczenie na produkcji w niemieckiej firmie w Mannheim. Proszę o kontakt. Tel. 017684126311.