€ 14-15 / h

Praca Niemcy na produkcji jako monter urządzeń chłodniczych, Herne

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Herne
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Listopad 14, 2017 1:06 am

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na produkcji w zakładzie z Herne jako monter urządzeń chłodniczych. Pracodawca wymaga znajomości języka oraz umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Monter urządzeń chłodniczych

Herne

Obowiązki:

- montaż instalacji chłodniczych
- optymalizacja parametrów chłodniczych
- umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

Profil kandydata:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane 3-5 lat)
- wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
- dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
- dobra organizacja pracy
- prawo jazdy B + samochód

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie 10€ / h + 60€ diety za każdy przepracowany dzień
- praca od zaraz
- pomoc w zakwaterowaniu (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
- możliwość rozwoju zawodowego
- praca na terenie Niemiec

ID ogłoszenia: 9745a09807f1d688