€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na magazynie z zabawkami od zaraz w Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gernsheim
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 20, 2016 5:40 am

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech na magazynie logistycznym z zabawkami położonym w miejscowości Gernsheim. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy zbieraniu zamówień, sortowaniu, sprawdzaniu asortymentu.

Atrakcyjna oferta pracy na dłużej w Magazynie Logistycznym.
Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Gratisowy przejazd do Niemiec!

Informacje o wakacie:
- zakwaterowanie,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu na teren Niemiec,
- oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Obowiązki:
- zbieraniu zamówień,
- sortowanie artykułów z zamówienia,
- sprawdzanie poprawności zebranych artykułów z listą.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego,
- umiejętność pracy w zespole,
- nastawienie na jakość wykonywanej pracy,
- chęć i motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

ID ogłoszenia: 619578f4f16719d4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: jurecka
  • Zarejestrowany od: Lipiec 24, 2015

Inne przedmioty dodane przez jurecka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez jurecka »