€ 1450 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy na magazynie z AGD od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 25, 2016 05:23

Magazyn ze sprzętem AGD z Berlina zatrudni od zaraz Polaków do zbierania zamówień składanych drogą elektroniczną. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zadania:

  • stanowisko to, będzie wymagało od pracownika dużej sprawności i zorganizowania. Osoba zatrudniona zajmować się będzie zbieraniem zamówień składanych drogą elektroniczną i załadunkiem towarów na palety. Pracownicy będą obsługiwali wózki widłowe typu “piesek”.

Wymagamy:

  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność samodzielnego myślenia
  • mobilność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na magazynie

Zapewniamy:

  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach 0 zaaklimatyzowaniu się, znalezieniu zakwaterowania, oraz tłumaczeniu niezbędnych dokumentów
  • regularne wypłacanie należności
  • stały kontakt telefoniczny z konsultantem polskojęzycznym

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać drogą elektroniczną na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: hurtowniaAGD03/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-agd-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 49456cdcbddd21a2