€ 9,00 Euro/godz.

Praca Niemcy na magazynie w Kolonii od zaraz bez znajomości języka przy komisjonowaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2016 03:04

Firma z Kolonii poszukuje komisjonerów również bez znajomości języka gotowych do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień na magazynie. Oczekiwane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Olympia Personaldienstleistungen Deutschland dla swojego klienta w okolicy Kolonii, poszukuje doświadczonych osób do kompletacji zamówień.

Opis stanowiska
• Obsługa wózka FFZ (akumulatorowy wózek paletowy)
• Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem przy pomocy skanera
• Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy jako komisjoner – praca skanerem
• Niemieckie uprawnienia do obsługi FFZ/wózka widłowego
• Zaangażowanie oraz motywacja do pracy
• Nie wymagana znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność właściwego układania towaru na paletach

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki płacowe: 9€/h, dodatki za nadgodziny, premie
• Zapewniamy mieszkanie
• Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej firmie

Oczekujemy:

• Możliwości podjęcia pracy w krótkim terminie
• Chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki

Aplikacje zawierające CV oraz informację o możliwym terminie podjęcia pracy prosimy przesyłać na adres: j.pieluch@olympiagroup.de

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 4157a633a1847ad

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Olympia Personaldienstleistungen Deutschland

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Olympia Personaldienstleistungen Deutschland »