€ do ustalenia

Praca Niemcy na budowie przy remontach i wykończeniach Hamburg bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2015 01:21

Szukamy pracowników na wakacje do pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Oferta bez znajomości języka na budowie z Hamburga. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych.
  • Do zadań należeć będzie szpachlowanie, wyrównywanie ścian, malowanie, tapetowanie, szlifowanie, lakierowanie drzwi i okien, montaż listew przypodłogowych, montowanie sufitów podwieszanych i wiele innych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracach budowlanych poświadczone odpowiednimi dokumentami
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • umiejętność pracy w zgodzie z najnowszymi technikami budowlanymi
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące na podstawie umowy o pracę
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
  • ubezpieczenie
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych
  • nocleg w hotelu robotniczym
  • wewnętrzne przejazdy
  • atrakcyjne stawki

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Remontyiwykonczenia/07/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1555945cfc0b928

6 komentarzy na “Praca Niemcy na budowie przy remontach i wykończeniach Hamburg bez języka”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany waszym ogłoszeniem pracy przy wykończeniach mam pięcioletnie doświadczenie pracowałem w Niemczech,Belgi i Francjijako budowlaniec wykończeń wnętrz prosze o kontakt tel +48 570424522 pozdrawiam Stanisław

  2. Pracownik wykończeń hamburg na lipiec 8, 2015 @ 09:41

    witam jestem zainteresowany Panstwa ofertą. Mam 29 lat jestem osobą komunikatywną i pracowitą. Przygoda z budowlanką zaczęła się od skończenia technikum budowlanego. Przez 3 lata prowadziłem własną firmę remontowo-wykończeniową na terenie Polski.
    Przez rok pracowałem w Holandii jako malarz ale niestety na czarno. Posiadam własny samochód i prawo jazdy kat B. Pozdrawiam Sławomir Nowicki 726190786

  3. witam jestem zainteresowany oferta pracuje na budowie i znam sie na rzeczach i i przy wokonczeniach prosze o kontakt 661678319

  4. witam jestem zainteresowany państwa ofertą , mam doświadczenie w pracach wykończeniowych w budownictwie proszę o kontakt 725706756 pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany waszal ofertal jestem ogulno budowlanicem i pracowałem w Niemczech przy wykaczeniach a przede wszystkim przy glazurnistwie i szpachlowaniu prosze o kontakt z góry dziękuję Mariusz

  6. Slawomir Bzdregowski na listopad 6, 2015 @ 16:58

    Witam. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych.oraz wieloletni staz w holandii jako glazurnik .nr kontaktowy+48 535220456