€ ok 10 euro/h netto

Praca Niemcy na budowie murarz przy klienkierze bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2016 05:07

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych-murarzy przy klinkierze. Zatrudnienie bez znajomości języka w Hamburgu dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Murarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,35 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za murowanie fasad
  • obowiązuje norma dzienna w wysokości 25 m²
  • zadania wykonywane będą na wysokościach

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od grup znających się na rzeczy
  • doświadczenie przy murowaniu klinkieru – warunek obowiązkowy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zaletą będzie prawo jazdy i możliwość przyjazdu swoim samochodem
  • w przypadku grup wymagany jest 1 samochód na 4 osoby
  • brak lęku wysokości

Zapewniamy:

  • w pełni darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • obowiązuje jedna zmiana
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku angielskim i polskim na adres:

  • bud@euroworker.pl

W nagłówku prosimy wpisać: “Murarz + podać Pana nazwisko i imię”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-4-murarzy-do-klinkieru-w-budownictwie-hamburg/

ID ogłoszenia: 324570ac36a05373