€ 13 EUR za godzinę

Praca Niemcy jako mechanik samochodowy pojazdów ciężarowych, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 15, 2018 5:13 am
  • Wygasa: 16 dni, 23 godzin

Od zaraz z podstawową znajomością języka propozycja pracy w Niemczech dla mechaników samochodowcy w Kassel przy naprawie pojazdów ciężarowych. Oferta z zakwaterowaniem na miejscu.

Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Nasz niemiecki Klient zlecił nam poszukiwanie:

MECHANIKÓW AUT CIĘŻAROWYCH
Nr. ref. WW/ MEC /2018
Miejsce zatrudnienia: Niemcy – Guxhagen k. Kassel
Obowiązki:
• usuwanie usterek
• wymiana płynów eksploatacyjnych
• sprawdzanie funkcjonowania pojazdu

Wymagania:
• min. półroczne doświadczenie na stanowisku mechanika,
• wykształcenie zawodowe mile widziane
• dyspozycyjność do podjęcia pracy na terenie Niemiec od zaraz,
• znajomość języka niemiecki na poziomie podstawowym to dodatkowy atut, jeśli nie – żaden problem!

Możemy Ci zaproponować:
• pracę w i nastawionej na rozwój firmie,
• pracę w systemie 2-zmianowym: od 08:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00;
• niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami socjalnymi,
• atrakcyjne wynagrodzenie – 13€ za godzinę pracy,
• możliwość zakwaterowania,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowany? Dzwoń zanim zrobią to inni: +48 791 553 881 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule
WW/ MEC /2018.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 475b22317be9d7b