€ od 12,22€ /h

Praca Niemcy jako kierowca kat.B – Kurier w Deutche Post DHL w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 14, 2017 05:18

Obecnie poszukiwani kierowcy kat.B do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku kuriera – dostawcy paczek w firmie Deutche Post DHL odział w Berlinie. Pracodawca oczekuje minimum komunikatywnej znajomości języka.

Zadania:
Praca polega na dostarczanie przesylek o wadze do 31,5 kg za pomoca jednego z naszych pojazdow firmowych w Berlinie i jego okolicach. Rowniez do zadan nalezy przyjecie przesylek , rozmieszczenie i zaladowanie paczek do samochodu oraz skanowanie przesylek podczas zaladunku i rozladunku.
Praca 5 dni w tygodniu od poniedzialku do soboty (naprzemiennie z jednym dniem wolnym), poczatek pracy miedzy godzina 7:00-8:30.

Oferujemy:
Jako pracodawca oferujemy Panstwu doskonale swiadczenia socjalne, wynagrodzenie od 12,22€ za godzine. Praca na pelen etat 38,5 albo 38,0 godzin tygodniowo.

Wymagania:
– Zaswiadczenie o niekaralnosci
– Komunikatywny jezyk niemiecki
– Prawo jadzy kat. B
– Sprawnosc fizyczna

Kontakt:
Na Panstwa pytania odpowiemy pod nr telefonu
(Pn-Pt 8-15):(030) 754733904
Czekamy na Twoje zgloszenie:
Deutsche Post DHL, Eresburgstr. 21, 12103 Berlin
lub
katarzyna_zuzanna.pajak@deutschepost.de

ID ogłoszenia: 6515a05a6c82b7f5

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: katarzyna1
  • Zarejestrowany od: listopad 10, 2017

Inne przedmioty dodane przez katarzyna1

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez katarzyna1 »