€ 12 brutto + premia

Praca Niemcy jako Elektryk budowlany w Rain am Lech z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: listopad 24, 2017 06:10

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja ciekawej pracy w Niemczech na stanowisku elektryka budowlanego. Zatrudnienie w Rain am Lech przy przeciąganiu wiązek instalacji elektrycznych, osadzaniu gniazdek, podłączeniu oświetlenia etc.

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii.
W związku z rozszerzeniem obszaru świadczonych usług o kraje Europy Zachodniej polski oddział Gap Personnel, posiadający licencję KRAZ: 12835, poszukuje dla naszych niemieckich klientów kandydatów na stanowisko:
Elektryk budowlany
Region: Niemcy ( Rain am Lech )

Wymagania:
1. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
2. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
3. Zainteresowanie długookresową współpracą
4. Doświdczenie i wykształcenie w zawodzie
5. Prawo jazdy i własny środek transportu
6. Umiejętność czytania planów

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony
3. 12 Euro brutto / h plus 200 euro netto permii miesięcznej
4. Ubezpieczenia i składki odprowadzone na terenie Niemiec
5. Możliwość ubiegania się o Kindergeld
6. Pełne wsparcie polskich konsultantów
7. Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w odpowiednim standardzie

Zakres obowiązków:
1. Przeciąganie wiązek przewodów
2. Osadzanie gniazdek
3. Podłączanie lamp
4. Inne związane z elektryką budowlaną

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 0048 510 800 333 lub e-mail : tomasz.dominik@gap-personnel.com. Prosimy o dołączanie do CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 3505a14438589446

Brak tagów

Linki sponsorowane

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: gappersonnel
  • Zarejestrowany od: październik 19, 2017

Inne przedmioty dodane przez gappersonnel

Ostatnie przedmioty dodane przez gappersonnel »