€ 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy, Hamburg na produkcji czekolady bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 30, 2015 21:42

Firma z Hamburga zajmująca się produkcją czekolady szuka par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków z własnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjaczekoladek/06/15

Zadania:
– obsługiwanie maszyn, które mieszają składniki
– donoszenie produktów na taśmę
– odmierzanie składników według określonych zasad
– kontrolowanie całego procesu, w którym czekolady są wyrabiane
– sprawdzanie jakości produktów gotowych
– zajmowanie się pakowaniem czekoladek
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne będzie mile widziane
– kandydaci posługujący się językiem niemieckim będą dodatkowo punktowani podczas procesu rekrutacyjnego
– należy posiadać książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
– zatrudnienie dla osób energicznych
– samodzielne wykonywanie zadań
– przyjazne nastawienie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– samodzielne znalezienie sobie zakwaterowania

Oferujemy:
– legalną pracę również dla par
– na miejscu pomoc polskojęzycznego opiekuna
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów
– zapewniamy dobre warunki pracy
– pracę w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV (ze zdjęciem) preferowane w języku niemieckim na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjaczekoladek/06/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 6455569f3f7c431d

5 komentarzy na “Praca Niemcy, Hamburg na produkcji czekolady bez znajomości języka od zaraz”

  1. Paulina Brzuszczak na maj 31, 2015 @ 19:01

    Witam, przyjeżdżam na miesiąc w lipcu do Hamburga i poszukuje na ten miesiąc pracy. Mam podstawy języka niemieckiego, w Niemczech mieszkałam rok. Jestem bardzo zainteresowana oferta 🙂 czekam na odpowiedz w e-mailu!

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy wraz z chlopakiem. Mamy doswiadczenie na tasmie produkcyjnej pracowalismy na pakowaniu miesa. Prosze o kontakt 516399928

  3. AdamKwiatkowski na czerwiec 2, 2015 @ 08:53

    Witam. Jestem Zainteresowany powyzsza oferta. prosze o kontakt kwiatki05@interia.eu

  4. jestem zainteresowana proszę o kontakt wysyłałam już do was cv mój numer tel 510 346 785

  5. Proszę o kontakt w sprawie oferty pracy,jestem zainteresowana wraz z kolezanka.pracowalysmy na tasmie prod.tel694169161