€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez języka przy pakowaniu owoców Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Opublikowany: kwiecień 3, 2015 22:06

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech na produkcji przy sortowaniu owoców egzotycznych. Zatrudnienie w mieście Rostock bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– sortowanie owoców
– nakładanie na delikatne sztuki osłonek
– pakowanie owoców
– przygotowywanie towaru do transportu
– prace porządkowe na stanowisku

Wymagania:
– dokładne wykonywanie zadań
– punktualność, staranność, zwinność
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– posługiwania się językiem niemieckim będzie atutem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobre zorganizowanie
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– pracę dla par wraz z zakwaterowaniem
– legalną prace od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia
– pomoc w pierwszych dniach
– zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: zuver@consultant.com z dopiskiem: Sortowanie i pakowanie owoców egotycznych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-pakowanie-owocow-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par/

ID ogłoszenia: 959551dc47f07246

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez języka przy pakowaniu owoców Rostock”

  1. Dzień dobry wraz z mężem Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mój numer telefonu +48730007967 i adres @ izawalczak83@wp.pl… Bardzo proszę o kontakt Pozdrawiam

  2. Witam serdecznie,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą. Praca fizyczna jest mi bardzo dobrze znana. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w wyjazdach za granicę. Naprawdę zależy mi na znalezieniu pracy. Obecnie posiadam ciężką sytuację finansową. Jestem pracowita,uczciwa, systematyczna, szybko się uczę, nie lubię konfliktów, potrafię współpracować w grupie. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym. Pozdrawiam serdecznie i czekam na Państwa odpowiedź.
    Mój numer telefonu to : +48 668 812 567
    Bożena Paradowska

  3. magda i andrzej na kwiecień 20, 2015 @ 06:39

    Jestesmy zainteresowani tą praca prosimy o kontakt 515250440

  4. Wraz z przyjaciółką jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam 18 lat. Prosze o kontakt na nr: 695495562