€ 10 euro/h

Praca Niemcy dla kobiet w Monachium sprzątanie domów, mieszkań od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 24, 2015 21:43

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników fizycznych na stanowisko sprzątaczka w Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur i gabinetów.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Monachium

Stawka godzinowa: 10 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni powierzonych. Dbanie o aspekty estetyczne.
  • Osobie zatrudnionej będą zlecane prace przy sprzątaniu biur, gabinetów, hal przemysłowych domów i mieszkań.

Oczekiwania:

  • przykładność, szybkość, sprawność
  • brak nałogów
  • rzetelność, lojalność, obowiązkowość
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu przynajmniej podstawowym
  • punktualne stawianie się do pracy
  • dokładność, precyzja

Oferta:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca od zaraz
  • zatrudnienie na pół etatu, w przeliczeniu ok 80-140 godzin w miesiącu lub w systemie minijob
  • stałe zlecenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

reinigungzorneding@gmx.de

ID ogłoszenia: 465556114b3ddcf4

1 odpowiedź na “Praca Niemcy dla kobiet w Monachium sprzątanie domów, mieszkań od zaraz”

  1. Witam
    Jestem bardzo zainteresowana pracą. Jestem osobą młodą i bystrą
    Prosze o kontakt 724091713