€ 13 euro za godzinę

Praca Niemcy dla kobiet Hamburg bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: grudzień 9, 2014 00:08

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie z Hamburga dla kobiet bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Hamburg

Zarobki: 13 euro/h

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w domach oraz mieszkaniach prywatnych.
  • Do zadań należeć będą wszelkie prace porządkowe wymagane przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy będzie mile widziane
  • obowiązkowa jest praktyczna umiejętność sprzątania – dobór odpowiednich środków do pielęgnacji podłóg, mebli, itp
  • pracowitość, uczciwość
  • konieczne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • schludność, wysoka kultura osobista
  • duże zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • mile widziane będą osoby mogące przyjechać własnym samochodem

Oferujemy:

  • duża liczbę zleceń
  • zatrudnienie dla pań
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w każdej problemowej kwestii
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • bardzo dobre warunki finansowe

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawszeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu Hamburg”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 657548634a1e0f5d

8 komentarzy na “Praca Niemcy dla kobiet Hamburg bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań”

  1. Dwie kobiety, wiek 30 lat, chętne do pracy. prosimy o kontakt. 794-209-076

  2. jestem zainteresowana ta praca.tel.537680184.

  3. Jestem zainteresowana panstwa propozycja!moj numer665867691.

  4. Jestem zainteresowana tą pracą . nr.tel 501813440

  5. Poszukuje pilnie pracy .Jestem interesowana wasza oferta .tel.608-734-729

  6. Jestem zainteresowana tą pracą :-)mam 25 lat mój numer 787250541

  7. jestem zainteresowana waszą pracą mam 27 lat to mój numer 731759546 proszę o dobre rozpatrzenie mojej prośby

  8. Witam, mam 20 lat i jestem chętna do pracy proszę o kontakt telefoniczny 793234341