€ 1800 euro brutto/mc + dodatki

Praca Niemcy dla kierowcy kat.B od zaraz jako dostawca zakupów Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2017 17:10

Poszukujemy od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech przy rozwożeniu zakupów. Oferta z Berlina dla Polaków z podstawową znajomością języka w charakterze dostawcy zakupów.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie plus dodatki w wysokości 2,50 euro od każdej dostawy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony na magazynie sklepu internetowego z artykułami codziennego użytku
  • osoba zatrudniona odbiera towary z magazynu i zajmuje się rozwożeniem ich do klientów zgodnie z grafikiem – konieczne jest trzymanie się ram godzinowych ze względu na to iż to klient ustala sobie godziny dostaw zakupów

Oczekiwania:

  • dobra orientacja w terenie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • znajomość niezbędnych, podstawowych zwrotów do prac z klientem bezpośrednim
  • prawo jazdy kat.B
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne pensje
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • samodzielne stanowisko
  • na początek zapewnione zakwaterowanie w cenie 200 euro za miesiąc od osoby a później pomoc w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Dostawca zakupów-kierowca kat.B, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-jako-dostawca-zakupow-dla-kierowcy-kat-b-berlin/

ID ogłoszenia: 319589c77b3ab3e3