€ 9,80 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralin od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 9, 2016 04:56

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu czekolady. Oferta aktualna od zaraz. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,80 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania będą wykonywane w szybkim tempie, głównie przy taśmie produkcyjnej
  • kontrola jakości czekoladek a następnie pakowanie ich do wytłoczek w odpowiednie miejsca
  • inne zadania produkcyjne

Oczekiwania:

  • rzetelność, spostrzegawczość
  • zwinność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane aplikacje od osób posiadających aktualną książeczkę z sanepidu

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie
  • odpowiednie przeszkolenie pracownicze
  • umowa o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia na stałe dla pracowników najlepszych
  • możliwość wykupienia stosunkowo tanich obiadów w stołówce firmowej
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “pakowanie-czekoladek5/16” należy wysłać pocztą elektroniczną z załączeniem CV na poniżej podany adres:
dringende@europe.com

źródło:

ID ogłoszenia: 320572fed9a95fec