€ 1620 euro/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie skórzanych art. od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 1, 2017 14:04

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza w Stuttgarcie. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1620 euro brutto
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na wkładaniu różnego rodzaju galanterii skórzanej (pasków, torebek, kosmetyczek, aktówek, itd.) do woreczków lub w specjalny materiał
  • przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości każdej rzeczy
  • pakowanie wraz ze specjalnym certyfikatem potwierdzającym autentyczność
  • w przypadku uszkodzenia towaru niezbędne będzie oznaczenie wady oraz spisanie raportu

Wymagania:

  • przywiązywanie uwagi do detali
  • spostrzegawczość
  • zręczność
  • duża samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od nowego roku
  • preferowani kandydaci którzy mogą przyjechać swoim autem
  • dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu
  • niezbędnym warunkiem będzie podpisanie zgody na kontrolę rzeczy osobistych po każdej zmianie
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym i pod nadzorem koordynatora

Oferujemy:

  • umowę na czas próbny z możliwością podjęcia stałej pracy dla pracowników najrzetelniejszych i uczciwych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 150 euro od osoby za miesiąc
  • niższe ceny na akcesoria
  • premie i dodatki za wydajność

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/01/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2458663b26238dc

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie skórzanych art. od zaraz Stuttgart”

  1. mam pytanie, czy mozliwa jest wypłata tygodniowa czy tylko miesięczna ?