€ 1850/mc brutto

Praca Niemcy 2018 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2018 05:42

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków ekologicznych. Propozycja zatrudnienia 2018 bez znajomości języka niemieckiego w fabryce z Dortmundu na pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac na produkcji kosmetyków naturalnych – ekologicznych, służących głównie do pielęgnacji
  • pracownik będzie zajmował się po przeszkoleniu obsługą maszyn produkcyjnych, myciem i konserwacją maszyny, ustawianiem linii oraz pakowaniem gotowych wyrobów
  • obowiązkiem będzie również kontrolowanie jakości jak i wypełnianie innych poleceń przełożonego

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • chęć rozwoju
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • uczciwe wynagrodzenie
  • opcję podjęcia pracy na dłużej
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • sumienne szkolenie oraz pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Produkcja kosmetyków ekologicznych, Dortmund 01/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dortmund-2018/

ID ogłoszenia: 5125a4e6aea06cb4

1 odpowiedź na “Praca Niemcy 2018 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Dortmund”

  1. Proszę o informację