€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie operator wózka widłowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesloch
  • Opublikowany: październik 15, 2015 12:30

Magazyn spożywczy z Wiesloch zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko operator wózka widłowego. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Wiesloch

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace magazynowe związane głównie z obsługą wózka widłowego niskiego unoszenia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień na palety
  • zadania wykonywane będą za pomocą systemu słuchawkowego

Oczekiwania:

  • posiadanie odpowiednich uprawnień do korzystania z wózków jezdniowych z napędem silnikowym
  • przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie w pracy magazynowej przy zbieraniu towarów
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • chęć do nauki oraz polepszania języka niemieckiego
  • szybkość, zwinność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zapewnione zamieszkanie
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach
  • wsparcie polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać na adres:

  • s.samorajczyk@gmail.com

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie: 324419158

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249j1m/

ID ogłoszenia: 274561f7d5a67dac

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie operator wózka widłowego”

  1. Jestem zainteresowany państwa ofertą , posiadam uprawnienia od 10 lat w tym ostatnie 4 lata jeździłem wózkiem widłowym przy załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych