€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 26, 2017 17:55

Hurtownia sprzętu RTV oferuje zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego skierowana dla chętnych z Polski.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: zarobki podstawowe, stałe to 1650 euro brutto miesięcznie, jednak z dodatkami i premiami pracownik zarabia ok 1850 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów na magazynie
  • zatrudnienie odbywa się na terenie hurtowni sprzętu RTV, czyli telewizorów LCD, odtwarzaczy, głośników, itp.
  • układanie zamówień na palety
  • praca z użyciem skanera ręcznego
  • transport palet na rampy do załadunku

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zmotywowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dotrzymywanie terminów
  • punktualność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • szkolenia pracownicze, w tym również z obsługi wózków widłowych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi warunkami
  • pomoc w szukaniu kwatery oraz przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysłania CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-RTV-rekrutacja-uzupelniajaca/01/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-ze-sprzetem-rtv-stuttgart/

ID ogłoszenia: 6405889f22307524

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV Stuttgart 2017”

  1. Prosze o Kontakt telefoniczny 15166429842