€ do ustalenia

Praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg przy sprzątaniu centrum handlowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 16, 2015 02:57

Poszukujemy chętnych do sprzątania centrum handlowego w godzinach nocnych. Niemcy praca w Hamburgu na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Hamburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie toalet ogólnodostępnych, powierzchni niektórych sklepów oraz korytarzy i części załadunkowych.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności oraz gotowość do przejścia kontroli osobistej po wykonanej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy na noce
  • wytrzymałość
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie oraz referencje

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie z uwzględnieniem ubezpieczenia oraz składek
  • pracę w godzinach nocnych
  • pełny etat
  • dodatki świąteczne, urlopowe oraz za efektywność
  • uczciwe warunki pracy i płacy

Pracodawca nie zapewnia miejsca zamieszkania.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie centrum handlowego, Hamburg. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 818557f86f25e079