€ do ustalenia

Praca Niemcy bez języka pakowanie zabawek w hurtowni Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2015 22:43

Pilenie szukamy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Ogłoszenie ze Stuttgartu od zaraz przy pakowaniu zabawek w hurtowni. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– odbieranie zamówień wysyłanych drogą mailową
– kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
– zabezpieczanie towarów
– wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
– dobre zorganizowanie
– szybkie reagowanie
– wykonywanie kilku czynności na raz
– samodzielne wykonywanie zadań
– język niemiecki będzie atutem
– doświadczenie jest mile widziane
– dla osób energicznych z zapałem do pracy

Oferujemy:
– szkolenia wdrażające w system pracy
– po szkoleniu zapewniamy dwa dni pod nadzorem w celu skorygowania pewnych błędów
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– wspieramy w kwestiach związanych z administracją
– zakwaterowanie w cenie 215 euro/mc
– wykorzystanie świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie + opis swojej osoby na maila: neuearbeit@berlin.com proszę dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-w-hurtowni-zabawek-przy-pakowaniu-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 887553d53ea4e84b

4 komentarze na “Praca Niemcy bez języka pakowanie zabawek w hurtowni Stuttgart od zaraz”

  1. Witam jetem zainteresowana oferta pracy i podejme prace od zaraz tel786954943

  2. Witam jestem zainteresowany oferta pracy.mam 35lat koleżanka 33 lata a kolega 37 chcemy pracować razem mamy jeden samochód. brak znajomości języka niemieckiego
    Tel.48 787103380

  3. alexandra na maj 6, 2015 @ 13:21

    Witam nazywam sie Danuta. jestem zainteresowana oferta pracy. Mam 46 lat pracuje w niemczech juz 3 lata przy sprzataniu.. Jestem bardzo pracowita i uczciwa osoba. Prosze o kontakt….0152 10 11 45 19

  4. Witam!
    Jestem zainteresowana pracą. Pracowałam wcześniej w Holandii przy pakowaniu serów na linii produkcyjnej. Znam język niemiecki i angielski w stopniu komunikatywnym.
    Mój kontakt kaziora@onet.eu
    Pozdrawiam