€ 12,60 brutto/h + dodatki i premie

Praca Niemcy bez języka na magazynie zoologicznym dla par Mönchengladbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mönchengladbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 22, 2017 04:06

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na magazynie art. zoologicznych. Oferta z Mönchengladbach bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: 12,60 euro brutto plus dodatki i premie

Liczba stanowisk: 4

Miasto: Mönchengladbach, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni zoologicznej z pożywieniem oraz akcesoriami dla zwierząt – karmą suchą, mokrą, smaczkami, przyborami treserskimi, książkami, posłaniami, klatkami, miskami itp.
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień dla klientów hurtowych – magazyn nie obsługuje klientów detalicznych
  • często produkty układane będą na paletach
  • wsparcie przy innych zadaniach

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • zdolność do pracy w grupie
  • otwartość, zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • niezawodność, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne 150 od osoby 200 euro od pary
  • atrakcyjne warunku płacowe
  • zatrudnienie do końca roku z opcją przedłużenia
  • system 2 zmianowy – praca na noce wyłącznie przy inwentaryzacjach (zdarzają się one cyklicznie, raz na 3 miesiące)
  • atrakcyjne zarobki
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki i wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Magazyn zoologiczny 08/2017, Mönchengladbach” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 827599b3f98d25eb